پردازنده صدا و تصویر SAE-3390

به روز رسانی محصول پردازنده صدا و تصویر SAE-3390

در این مقاله قصد داریم تا درباره بروزرسانی پردازنده صدا و تصویر SAE-3390 اطلاعاتی را به شما عزیزان بدهیم. پس با ما همراه باشید. پردازنده صدا و تصویر SAE-3390 گروه مهندسی صمیم در آخرین به روز رسانی به ورودی و خروجی 3G مجهز گردید و در ورژن جدید علاوه بر سیگنال‌های HD/SD-SDI، امکان پشتیبانی از سیگنال‌های 3G نیز وجود دارد.

محصول SAE-3390 صمیم برای امبد کردن سیگنال‌های صدا روی سیگنال‌ ویدیوی دیجیتال طراحی و تولید شده است. این محصول در مراکز مانیتورینگ، استودیوها و مراکز تولید و پخش برنامه‌های تلویزیونی، واحدهای سیار و اتاق‌های کنترل مرکزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

SAE-3390 انواع ورودی‌های آنالوگ و دیجیتال را دریافت نموده و پس از پردازش‌های مورد نیاز کاربر، خروجی تصویر دیجیتال امبد شده (الکتریکال و اپتیکال) تولید می‌کند. با این محصول می‌توان در حالت آنالوگ، چهار سیگنال صدای استریو و یا هشت سیگنال صدای مونو را در یک سیگنال 3G/HD/SD-SDI امبد نمود و در حالت دیجیتال،‌ امبد نمودن هشت استریم AES در یک سیگنال 3G/HD/SD-SDI امکان‌پذیر است.

مهم ترین قابلیت های ورژن جدید SAE-3390

از مهم‌ترین قابلیت‌های ورژن جدید SAE-3390 می‌توان به “تاخیر دهنده صدا” اشاره نمود که می‌تواند هر جفت صدای پردازش شده را در خروجی ویدیو تا ده ثانیه به تاخیر انداخته و پردازش ویدیو را دنبال نماید. این محصول سیگنال الگوی داخلی و تست تولید نموده و قادر به همگام‌سازی فریم با سیگنال مرجع می‌باشد.

SAE-3390 صمیم کیفیت تصاویر ورودی را از طریق حذف نویز، تنظیم روشنایی، کنتراست و فام رنگ بهبود ‌بخشیده و پردازش‌های مختلفی روی صدا انجام می‌دهد؛ که می‌توان از Gain ،‌Mute و Invert برای هر کانال نام برد. همچنین SAE-3390 سکوت و Overload صدا را تشخیص می‌دهد و قادر است صدای چپ و راست را تعویض نماید.

این محصول قابلیت تشخیص قطعی سیگنال را داشته و در صورت قطع سیگنال تصویر، به صورت خودکار پترن سیاه پخش نموده و یا تصویر را فریز می‌نماید. امکان نصب دو عدد ماژولSFP +  در این محصول فراهم بوده و پس از نصب، بسته به نیاز می‎توان ورودی یا خروجی بودن سیگنال دریافتی از ماژول را انتخاب نمود.

SAE-3390 صمیم به صورت کارت 3U طراحی و ارائه شده است و در سابرک 1U و 3U قابل نصب می‌باشد. شایان ذکر است در ورژن جدید این محصول، علاوه بر پنل جلوی فریم، انجام تنظیمات، به روز رسانی و کنترل کارت از طریق واسط کاربری تحت وب و از دور نیز امکان‌پذیر است.