اولین و تنها میز میکسر تصویر ساخت داخل کشور

میز میکسر تصویر

تأثیر پیشرفت فناوری اطلاعات بر صنعت رسانه و برودکست آنچنان سریع و عمیق بوده است که بسیاری از شبکه های تلویزیونی و رادیویی برای همگام شدن با این پیشرفت به تغییرات اساسی در زیرساخت ها و تجهیزات استودیو و نیز تحول در فناوری مدیریت محتوا های رسانه ای خود روی آورده اند.

بسیاری از این تغییرات به دلیل تأثیرات شگرف در زنجیره تولید، پخش و سیگنال رسانی و بهبود فرایندهای برودکست غیر قابل اجتناب هستند؛ استفاده از زیرساخت های مبتنی بر IP، پشتیبانی از استانداردهای جدید کیفی  (Full HD، 4k و …)، استفاده از راهکارهای اتوماسیون فرایندهای برودکست و نیز استفاده از تجهیزات به روز استودیویی برای پشتیبانی از قابلیت های جدید صنعت رسانه،‌ از این دسته اند.

با توجه به روند پیشرفت جهانی فناوری های برودکست،‌ اچ دی سازی  استودیوها و شبکه های تلویزیونی یکی از مهمترین و ضروری ترین تغییراتی ست که باید مورد توجه قرار بگیرد،‌ زیرا تا چندی بعد، ‌زیرساخت های قدیمی و مرسوم شبکه ها،‌ توانایی پشتیبانی از استانداردهای رو به رشد تولید و پخش صدا و تصویر را نخواهند داشت!

در این میان، یکی از مهمترین تجهیزات لازم برای اچ دی سازی، “میکسر تصویر” و یا اصطلاحاً “میز میکسر” است که با فراهم نمودن خروجی نهایی استودیو به منظور مدیریت  پخش  زنده صدا  و  تصویر مورد  استفاده  قرار  می گیرد.

با افتخار اعلام می کنیم اولین و تنها میز میکسر تصویر ساخت ایران به عنوان یک گزینه ایده آل برای استودیوهای تلویزیونی کشور، به زودی در اختیار شبکه های تولید و پخش زنده و نیز فعالان حرفه ای صدا و تصویر قرار خواهد گرفت.

این محصول که در گروه مهندسی صمیم طراحی و تولید شده است،‌ حاصل بیش از پنج سال تلاش مداوم و حرفه ای متخصصان داخل کشور است و با کیفیت ساخت بالا،‌ تجربه کاربری خوب و قدرت کارکرد 24/7،  متناسب با نیازهای فنی و فرهنگی داخل کشور سفارشی سازی شده است.

میزهای میکسر صمیم، با قدرت رقابت شانه به شانه با محصولات مشابه از برندهای جهانی صدا و تصویر، بزودی آماده بکارگیری در استودیوهای تلویزیونی سراسر کشور در جهت اچ دی سازی آن ها می باشد.