رونمایی از سامانه اتوماسیون صمیم در کنفرانس شبکه ملی اطلاعات

معرفی سامانه اتوماسیون صمیم

کنفرانس شبکه ملی اطلاعات و توسعه پایدار زیرساخت‌های ارتباطی با حضور دکتر زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و حضور بیش از ۵۰ شرکت داخلی فعال در حوزه رسانه، ارتباطات و فناوری اطلاعات، به منظور شناسایی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های عملیاتی شرکت‌های داخلی و با هدف بومی سازی شبکه ملی اطلاعات، در تاریخ 23 مهرماه 1400 در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد. شرکت مهندسی صمیم طی حضور در این کنفرانس و به منظور معرفی توانمندی های خود در حوزه‌ی رسانه و ارتباطات، از سامانه‌ اتوماسیون صمیم رونمایی نمود. در حاشیه‌ی این کنفرانس، نمایندگان شرکت صمیم ضمن میزبانی از وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، قابلیت‌ها، مزیت‌ها و ویژگی‌های این سامانه‌ی جامع را تشریح نموده و بر نوین سازی شبکه‌های رسانه محور کشور تاکید کردند.

دکتر زارع‌پور نیز ضمن استقبال از فعالیت‌های تخصصی و دانش بنیان گروه مهندسی صمیم در حوزه‌ی رسانه و ارتباطات بر ادامه‌ این فعالیت‌ها تاکید نموده و موفقیت روز افزون تمامی شرکت‌های داخلی که بر توان منحصر به فرد ملی و بومی تکیه می‌کنند را خواستار شد.

سامانه‌ اتوماسیون صمیم، راهکاری پیشرفته است که با بهره گیری از فن آوری BPMS، کلیه فرایندهای عملیاتی سازمان در زنجیره دریافت تا انتشار محتوا (شامل فرایندهای رسانه ای و فرایندهای اداری،‌ مالی و مدیریتی مربوطه) را به صورت هوشمند مدیریت می کند و از طریق مکانیزاسیون و تسریع این فرایندها، ‌موجب افزایش سرعت، دقت و نظم در انجام وظایف کارکنان و بهبود بازده عملیاتی سازمان می شود.