با قابلیت‌های جدید کارت DVD-3214 صمیم آشنا شوید

قابلیت‌های کارت DVD-3214

در این مقاله قصد داریم تا شما را با قابلیت‌های جدید کارت DVD-3214 آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید. کارت DVD-3214 یک توزیع‌کننده ویدیوی دیجیتال است که پس از آخرین به روز رسانی، قابلیت دریافت و پردازش سیگنال‌های 3G را نیز دارد. این محصول به صورت توزیع کننده و تقویت کننده 3G/HD/SD-SDI/ASI 1 به 8 و 2 به 4 عمل می‌کند. در حالت 1 به 8، ورودی شماره 1 به تمام هشت خروجی موجود وصل می‌شود و در حالت 2 به 4، ورودی شماره 1 به چهار خروجی اول و ورودی شماره 2 به چهار خروجی دوم متصل می‌گردد.

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های جدید کارت DVD-3214 صمیم، وجود رله Bypass مکانیکال به ازاء هر ورودی می‎باشد. با این ویژگی، چنانچه به هر دلیلی کارت از مدار خارج شود، سیگنال ورودی از طریق رله به خروجی منتقل شده و از قطعی سیگنال جلوگیری می‌شود. این محصول برای حذف حداکثری jitter، به مدار Re-clocker مجهز است. همچنین به منظور تقویت سیگنال برای جبران سازی تلفات کابل، از بلوک Equalizer بهره می‌برد.

نسخه بروز شده کارت DVD-3214 از چه پروتکلی پیروی میکند؟

DVD-3214 از نسخه به روز شده از پروتکل( SNMP Simple Network Management Protocol) پشتیبانی می‌کند. این محصول کاربردهای متنوعی در مراکز تولید و پخش برنامه‌های تلویزیونی، اتاق‌های کنترل مرکزی (نودال)، و ایستگاه‌های فرستنده دارد. علاوه بر این از آن در مراکز مانیتورینگ نیز استفاده می‌شود.

سایر قابلیت های کارت DVD-3214

DVD-3214 صمیم دارای قابلیت Change Over و Recover نیز می‌باشد که فقط در حالت 2 به 4 کاربرد دارد؛ با فعال بودن Change Over، اگر سیگنال یکی از ورودی‌ها قطع شود، خروجی مربوط به آن از طریق ورودی دیگر تامین می‌گردد. چنانچه Recover فعال باشد؛ در صورت وصل شدن ورودی قطع شده، دستگاه به حالت قبل برگشته و این ورودی به خروجی‎های متناظر قبلی متصل می‌گردد.

یکی دیگر از قابلیت های جدید کارت DVD-3214 این است که این کارت نیز مشابه ورژن قبلی به Dip Switch مجهز می‌باشد. تنظیمات و کنترل آن به صورت دستی قابل انجام بوده و وضعیت عملیاتی کارت به وسیله نشانگر‌های LED روی آن قابل مشاهده است.

اما علاوه بر این، در ورژن جدید واسط کاربری تحت وب نیز برای این محصول پیاده سازی شده است و انجام تمام تنظیمات و کنترل‌ها و همچنین مشاهده کارکرد این محصول، از طریق وب امکان‌پذیر می‌باشد. DVD-3214 امکان به روز رسانی تحت وب نیز دارد.

…….. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با مهندسان ما در گروه صمیم در ارتباط باشید ………..